Rukka Pets Form Y harnas - Verstelbaar hondentuig Y model - Zwart of Turquoise - XXS, XS, S, M, L








Het Rukka Pets Form harnas in Y-model is een functioneel en comfortabel harnas voor dagelijks gebruik, verkrijgbaar in de kleuren blauw, groen en zwart. Het Y-model is ontworpen om druk gelijkmatig over de borst van jouw hond te verdelen. Zo wordt druk op de hals voorkomen.
Perfecte pasvorm voor extra comfort
Het Form harnas is verstelbaar bij zowel de taille als de hals, wat zorgt voor een perfecte pasvorm. Een zachte neopreen vulling op de buik biedt extra comfort.
Met D-ring voor honden die veel trekken
Dankzij de kliksluiting met veiligheidsslot is het harnas gemakkelijk aan te trekken. De riem kan zowel bevestigd worden aan de D-ring op de rug, als aan de D-ring op de borst. Dit laatste is erg geschikt voor honden die veel trekken, omdat deze manier van bevestigen de hond op zachte wijze ontmoedigt om aan de riem te trekken en ze aanspoort hun aandacht op het baasje te richten.
Verder is het Rukka pets Form harnas machinewasbaar, droogt het snel en is het gemakkelijk schoon te houden. De reflecterende details zorgen voor extra zichtbaarheid in het donker.
Rukka Pets Form harnas in het kort:
- Functioneel en comfortabel harnas
- Het Y-model spreidt de druk gelijkmatig over de borst
- Verstelbaar bij hals en taille, voor een perfecte pasvorm
- Neopreen vulling op de buik biedt extra comfort
- Twee D-ringen om de riem te bevestigen: op de rug of bij de borst (voor trekkende honden)
- Snelsluiting met veiligheidsslot
- Machinewasbaar en snel drogend
- Reflecterende details
Dit harnas is verkrijgbaar in verschillende maten. Gebruik de maattabel hieronder om te bepalen welke maat de juiste is voor jouw hond. Twijfel je over de maat? Lees dan ons blog: Hoe kies je de juiste maat hondenharnas?
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 6076
- EAN
- 6413910544658
- Afmetingen
- 18 x 58 x 20
- Artikel
- Form Harnas / Y -tuig
- Merk
- Rukka Pets
- Type Dier
- Hond
- Maat
- XXS, XS, S, M, L
- Verstelbaar
- Ja
- Anti-Trek
- Ja
- Reflecterend
- Reflecterende details
- Bijzonderheden
- Ideaal voor honden die veel trekken. Bevestig bij honden die trekken de riem aan de D-ring aan de voorkant,
Reviews
- Gepost door: Liza op 10 September 2023
Heel fijn tuigje
- Gepost door: Christa Zijlstra op 23 Augustus 2023
Super fijn harnas, inmiddels aan de tweede begonnen. Was na 2,5 jaar intensief gebruik pas aan vervanging toe
...Super fijn harnas, inmiddels aan de tweede begonnen. Was na 2,5 jaar intensief gebruik pas aan vervanging toe
- Sterk, en mooi
Lees meerLees minder - Gepost door: Alex op 29 Juli 2023
Jammer was niet goed genoeg voor me hondje